אודות

אתר בונה - מגזין חיי הלילה המוביל של הקהילה האתיופית בישראל. מהווה המקור האמיתי לקבלת המידע בנעשה בחיי הלילה של הקהילה האתיופית בישראל. אתר בונה הוא המקור למידע הכי חם בתחומי הבידור של חיי הלילה השונים: מוזיקה, תרבות, קולנוע, מועדונים ועוד . בנוסף יכיל מידע מקיף על עסקים שעוסקים בתחום חיי הלילה.

מקור השם BUNA מגיע לאחר חשיבה משותפת, עם צוות המגזין והבנה שזהו השם שמתאים לקרוא למגזין מסוג זה.המקור של השם " בונה " , הוא מטקס חברתי שאותו רובנו מכירים מהבית, שבו המבוגרות מדי יום שותות קפה. מעבירות את המידע ביניהם בצורה הכי ישירה, אנו החלטנו שזוהי המטרה של המגזין.
לכן הגענו למסקנה שהטקס יעלה כיתה לרשת אינטרנט, ואנחנו נשאף לתת לכם את המידע הכי חם עבורכם הגולשים... והחלטנו שמהיום: BUNA לא רק למבוגרות שמבינות עניין.... אתר בונה, ישאף לתת לכם את המידע המקיף על חיי הלילה בקהילה האתיופית בישראל.

מהיום לא רק תמונות ממועדונים... אלא גם מידע מקיף על אירועי מוזיקה, הופעות, מועדונים, תרבות, קולנוע ועסקים שעוסקים בתחום חיי הלילה בקהילה האתיופית בישראל. אתר בונה ייתן הזדמנות למוכשרים שבינינו, וייתן במה ליוצרים מקרב הקהילה האתיופית בישראל אשר מעוניינים לכתוב מאמרים, כתבות וסיפורים בנושאים שקשורים בחיי הלילה: בידור, תרבות, מוזיקה או כל דבר שיש לו זיקה לחיי לילה.

המאמרים יפורסמו מדי שבוע במדור על האש, שיהווה המקום וההזדמנות לכל אלה שרוצים לקחת חלק פעיל בעשייה.

בהזדמנות זו אומר תודה לאנשים שחשבו ביחד בכדי להביא לכם את המגזין הנחשב של הקהילה:

לצוות שבחר את השם: נתן רסקאי, אייניש גרמאי, אוראל אלפסי, בנצ´י יוהלה, רחלי מ., גדעון לבסאי.
לתמיכה הגרפית - רוני ש. עיצובים בע"מ.
לייעוץ העיסקי - זמיר ג´נאו ממט"י - מרכז טיפוח יזמות עסקית נתניה.
לייעוץ המשפטי - עו"ד פנינה מ.ייעוץ לשוני - אלעד רוזיליו.
לתמיכה הטכנית והסבלנות: עופרי חן - וי תוכנה.
על ההקמה: אדי כהן - קבוצת סיוון .
ולכתבי השטח שמביאים לכם את הכתבות הכי מעניינות שתקראו באתר.
אז נשאר לומר לנו המון בהצלחה ושתדעו שמהיום : בונה לא רק למבוגרות שמבינות עניין...

עורך ראשי : דניאל יוסף.
קבוצת סיון - מיתוג | מיתוג באינטרנט